• Новак
Мојот Бои на Платно 80# Покрие Тежина Cardstock 8.5 инчи x 11 инчи -Loveable, Сина

Мојот Бои на Платно 80 Покрие Тежина Cardstock 8.5 инчи x 11 инчи -Loveable, Сина

DEN 690.96

Достапност
Достапно за нарачка

Во тешка категорија cardstock.Погоден за scrapbooks картички и други хартија изработка на проекти.Произведено во САД.Опис на производот Мојот Бои-Платно 80lb Покрие Тежина Cardstock.Совршен почеток на scrapbooks картички и други хартија изработка на проекти!Овој пакет содржи дваесет и пет 11x8-1/2 инчи cardstock листови (текстура на една страна).Доаѓа во широк спектар на бои.Секој се продава одделно.Произведено во САД.Сет Содржи : 1 x Платно 80# Покрие Тежина Cardstock 8.5 инчи x 11 инчи -Loveable.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат