• Новак
docrafts Papermania Премиум Текстура Солидна Cardstock Пакет А5, Multicolor, 75-Пакет

docrafts Papermania Премиум Текстура Солидна Cardstock Пакет А5, Multicolor, 75-Пакет

DEN 522.48

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен прилог на сите ваши хартија изработка на проекти.Киселина и lignin слободни.Изработени во Тајван.Docrafts-Papermania Премиум Текстура Солидна Cardstock Пакет : Мулти.Совршен прилог на сите ваши хартија изработка на проекти!Овој пакет содржи седумдесет и пет 8-1/4x5-3/4 инчи текстура листови во широк спектар на бои.Киселина и lignin слободни.Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат