• Новак
Подобро Занаети Дрво Везови Обрачот со кружни Рабови (1 Парче, 8-Инчен)

Подобро Занаети Дрво Везови Обрачот со кружни Рабови (1 Парче, 8-Инчен)

DEN 520.80

Достапност
Достапно за нарачка

Подобро Занаети дрво везови обрачот со кружни рабови.Овие везови карики имаат L загради за да ви овозможи да работат со било која саканата ткаенина дебелина.Да се направи на дрво, евтини, лесни и издржливи.Совршен за вез, крос-бод, игла занает, и quilting потреби!.Мазна завршница го прави секој обрачот радост да се справи и безопасни за вашите раце.Подобро Занаети круг дрво везови обрачот има широк спектар на употреба.Овие везови карики имаат L загради за да ви овозможи да работат со било која саканата ткаенина дебелина, и карики обезбеди дури и тензии на сите ткаенина рабови.Чувајте ги овие дрво везови карики корисна за секогаш кога инспирација штрајкови.Совршен за вез, игла занает, и quilting потреби!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Обрачот Носот Прстен Еден Прободе-Розово Злато Носот Прстен Пирсинг-Спирала Носот Прстен-Еден Пирс Двојно

Двојно Обрачот Носот Прстен за Еден Пирсинг Розово Злато.Роуз Злато Носот изгледа како Прстен 2 пирсинг

DEN 380.40