• Новак
Подобро Занаети Дрво Везови Обрачот со кружни Рабови (2 Парчиња, 6-Инчен)

Подобро Занаети Дрво Везови Обрачот со кружни Рабови (2 Парчиња, 6-Инчен)

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Подобро Занаети Дрво Везови Обрачот со кружни Рабови.Овие везови карики имаат L загради за да ви овозможи да работат со било која саканата ткаенина дебелина.Совршен за вез, крос-бод, игла занает, и quilting потреби!.Да се направи на дрво, евтини, лесни и издржливи.Изшкуркан мазна завршница го прави безопасен за вашите раце и секој обрачот радост да се справи.Подобро Занаети круг дрво везови обрачот има широк спектар на употреба.Овие везови карики имаат L загради за да ви овозможи да работат со било која саканата ткаенина дебелина, и карики обезбеди дури и тензии на сите ткаенина рабови.Чувајте ги овие дрво везови карики корисна за секогаш кога инспирација штрајкови.Совршен за вез, игла занает, и quilting потреби!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Двојно Обрачот Носот Прстен Еден Прободе-Розово Злато Носот Прстен Пирсинг-Спирала Носот Прстен-Еден Пирс Двојно

Двојно Обрачот Носот Прстен за Еден Пирсинг Розово Злато.Роуз Злато Носот изгледа како Прстен 2 пирсинг

DEN 380.40