• Новак
JQDMBH Товар Нето Универзален Автомобил Организатор Нето Мрежа Вод Стока за Складирање Седиште Назад Stowing Tidying мрежа во Багажникот Торба Мрежа за Внатрешни Додатоци (?

JQDMBH Товар Нето Универзален Автомобил Организатор Нето Мрежа Вод Стока за Складирање Седиште Назад Stowing

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

Жените се користи за ставање на рачна ташна на централен потпирач за ефикасно спречување на чанта од паѓање.Целосно еластична мрежа површината може да се стави повеќе предмети, и има многу добри обновување.Четири-двострано еластична проширување за да се подобри возачки безбедност, зголемување на просторот за складирање во внатрешноста на автомобилот.Силна скалабилност го прави тоа надминување на доделување на проблемот без скалабилност.Не грижи се за работите возен околу при возење, создавање на почиста и поудобно средина.Материјал : Hemp Volume : 12 Color : black Package се Вклучени : 1 * Двојно чување мрежа џеб помеѓу седиштата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат