• Новак
BougeRV Пакет Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2011-2021 Jeep Grand Cherokee со Страна Шини + Скок Товар Кошница Универзална Алуминиум Sliver 150lbs Капацитет

BougeRV Пакет Автомобил Покривот Рек Крстот Барови за 2011-2021 Jeep Grand Cherokee со Страна Шини + Скок Товар

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Мала Тежина】Bouge RV покривот рек крстот барови и товар кошница се изработени од високо квалитетен алуминиум.Алуминиум е во просек за 30% полесен од челик.Лесно да оптоварување и истовар. 【'Рѓа Отпор】изработен од легура на алуминиум материјал што го прави поотпорен на' рѓа и корозија.Ефикасно продолжување на решетката е животен век. 【Fitment】Bouge RV багаж рек crossbars одговара за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Jeep Grand Cherokee со Хром/Линискиот Страна Шини (Вклопува Ограничен, Оверленд, Upland, Trailhawk, на Самитот, Северна Издание, Висока надморска Височина модели.НЕ за SRT и Височина и Trackhawk модели.На bakset има универзална монтажа хардвер одговара на повеќето возило покривот полици вклучувајќи аеро бар/ овална бар/ плоштад бар/ тркалезни бар или други фабрика крстот бар.Зголемената дел има силна одржи на крстот барови. 【Висок Капацитет】покривот решетката и карго кошница овозможува да носат до 150 кг патна опрема.Обезбеди повеќе простор за вашиот товар кутија, карго торба,куфер, кајак или на друг голем багаж. 【Гаранција Посветеност】Bouge RV е посветен на обезбедување на премиум производи за вас.Bouge RV е 12-месечна гаранција се применува овој производ се продава од Bouge RV.Bouge RV багаж рек crossbars одговара за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Jeep Grand Cherokee со Хром/Линискиот Страна Шини (Вклопува Ограничен, Оверленд, Upland, Trailhawk, на Самитот, Северна Издание, Висока надморска Височина модели.НЕ за SRT и Височина и Trackhawk модели или било која друга Jeep Cherokee модели).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Мазна Покривот Автомобили | Црна Алуминиум Товар на Превозникот

ПРЕМИУМ АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет, силни, лесни, аеродинамичен и елоксирани алум

DEN 5517.60

Покривот Рек Крстот Барови Lockable Багаж Превозникот Мазна Покривот Автомобили | Црна Алуминиум Товар на Превозникот

АнтиКражба Заклучување, Аеродинамичен ,Отстранлив, Водоотпорен, Водоотпорен.Стабилна и Secure Aerodynamic Design Lo

DEN 5517.60