• Новак
2 парчиња Божиќ Шапка ,Дедо мраз Капи за Возрасни Мажи Жени Божиќ Шапка Божиќ, Нова Година Партија Декорации и додатоци

2 парчиња Божиќ Шапка ,Дедо мраз Капи за Возрасни Мажи Жени Божиќ Шапка Божиќ, Нова Година Партија Декорации

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 2 парчиња Вклучувајќи Дедо мраз капи,На унисекс Божиќ шапка е изработен од црвено кадифе ткаенина,мека кадифен и удобност лагер внатре,има двојно слоеви и подебели не-плетени ткаенини лагер што го прави тоа топол и удобен за носење.Големина за возрасни : 17.7"(L)x12.6"(W).Соодветни димензии и мала тежина, Божиќ Дедо мраз капи Одговара возрасни и млади совршено.Мека и висок квалитет : црвениот Дедо мраз капи се направени од мека и меки кадифен, рака мие е потребно.Мека удобно ткаенина за заштита на главата и косата, без иритација или пот.Божиќ подароци : Божиќ капи шапка е совршен за повеќето Возрасни,Жените и Мажите.Совршена декорација за на партијата костим да се создаде пријатно и интересна атмосфера.Прилики : Нашиот Дедо мраз капи се совршени за Божиќ, ноќта на Вештерките, cosplay, костим партија, празник партија, тематските страна и многу повеќе.нашиот највисок квалитет на Дедо мраз шапка никогаш нема да направи да надолу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акварел Лимон Овошје Лето и Остава LED Божиќ Капи со 3 Трепка Режими Празник Капа за Нова Година Партија Материјали

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење ❀Една Големина Одговара на Сите : На главата обемот на Божиќ одмор

DEN 1111.20

Черепот Текстура Божиќ Шапка Унисекс Кадифени Ткаенини Божиќ Шапка Со Кадифен Гребенот За Празнична Божиќ Одмор

Најдобри Божиќ Шапка : Класичен Кадифен Божиќ Шапка ЕМора Да Има За Божиќ.Високо Квалитетен Материјал :

DEN 335.76

Пинк сива Dahlia Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо мраз Шапка За Партиски Материјали

Најдобри Божиќ Украси : Божиќ капи се погодни за Божиќ, ноќта на Вештерките, cosplay, на годишната церемониј

DEN 311.76

Браун Леопард Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо Мраз Шапка За Партиски Материјали

БожиќМора да има : Божиќ шапка е совршен за деца, суштински декорација за Божиќ и Нова Година.Ќе се чувст

DEN 1701.60