• Новак
Houchu Куче Плетени Капа Зима и Топло Кутре Капа Зајакот Уво Дизајн Beanie за Милениче Куче, Мачка(Беж)

Houchu Куче Плетени Капа Зима и Топло Кутре Капа Зајакот Уво Дизајн Beanie за Милениче Куче, Мачка(Беж)

DEN 1776.00

Достапност
Достапно за нарачка

Памук. 1. Ова куче плетени капа е изработена од мек и висок квалитет на материјалите.Тоа е многу мека и удобна.Куче ќе сакаат да го носат. 2. Една големина и три боја на располагање.Тоа е малку лабава и светлината, многу е лесно да се носат. 3. На капа е дизајн за Одмор.Тоа е убав Божиќ подарок за вашата прекрасна домашни миленици. 4. Флексибилна и полна заврши дизајн кој се заклучува во температурата и останува симпатична. 5. Пакет Се Вклучени : 1* Куче Шапка.Одговара за 33 lb.55 lb.кучиња.Одговара за вратот големина 15 инчен кучиња.Материјал : Cotton Package се Вклучени : 1* Куче Hat Size : Висина : 24cm/9.45" , Вратот Дебелина : 38cm/14.96" (Прибл.)Погоден за домашни Миленичиња Тежина : 15 KG-25 KGColor : Сива / Red / Beige Pet капа е изработена од памук ткаенини, многу удобно во ладни зими.На капа е погоден за големи кучиња и мачки.Флексибилна и полна заврши дизајн кој се заклучува во температурата и останува симпатична.На капа е погоден за ладна зима, Божиќ, фотографии земање, давање подароци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Браун Леопард Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо Мраз Шапка За Партиски Материјали

БожиќМора да има : Божиќ шапка е совршен за деца, суштински декорација за Божиќ и Нова Година.Ќе се чувст�

DEN 1701.60

Пинк сива Dahlia Деца Божиќ Шапка Божиќ Шапка Празник Унисекс Сомот Кадифен Дедо мраз Шапка За Партиски Материјали

Најдобри Божиќ Украси : Божиќ капи се погодни за Божиќ, ноќта на Вештерките, cosplay, на годишната церемониј�

DEN 311.76

Божиќ Дедо мраз Шапка, Хартија Авион Празник Божиќ Шапка за Возрасни, Унисекс Удобност Божиќ Капи за Нова Година

Најдобри Божиќ Партија Корист Украси : Совршена декорација проп headwear за партија костим да се создаде пр�

DEN 287.76

Патка Божиќ Шапка Унисекс Кадифени Ткаенини Божиќ Шапка Со Кадифен Гребенот За Празнична Божиќ Одмор Партија

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена, Забрзан Логис�

DEN 335.76

Черепот Текстура Божиќ Шапка Унисекс Кадифени Ткаенини Божиќ Шапка Со Кадифен Гребенот За Празнична Божиќ Одмор

Најдобри Божиќ Шапка : Класичен Кадифен Божиќ Шапка ЕМора Да Има За Божиќ.Високо Квалитетен Материјал : �

DEN 335.76

Акварел Лимон Овошје Лето и Остава LED Божиќ Капи со 3 Трепка Режими Празник Капа за Нова Година Партија Материјали

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење ❀Една Големина Одговара на Сите : На главата обемот на Божиќ одмор

DEN 1111.20