• Новак
МК МЕТ KEELY Beanies Капа за Жени Мажи Вратоврска Боја Поврзана Зима и Топло, Види Шапка Мека Slouchy Черепот Капи Ски Капи Унисекс

МК МЕТ KEELY Beanies Капа за Жени Мажи Вратоврска Боја Поврзана Зима и Топло, Види Шапка Мека Slouchy Черепот

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Боја-блокирање Дизајн : Ова тај-боја поврзана beanie шапка за жените и мажите е инспириран од судир на бои, луѓето сакаат тоа,Различен модел за секој шапка, и вратоврска боја со рачно изработени дека бојата е многу убава, кул и модерен капа стил.Премиум Материјал : Направен со мека, растеглив и топло акрилик сплетам,ова поврзана beanie е толку удобно дека ти не ќе сакаат да го симнат,На рака чувствувате супер меки како кашмир.На сплетам шапка одговара на повеќето прилики во нашиот секојдневен живот и е достапен во различни бои за жените и мажите; Можете да изберете од омилените бои на beanies да се оди со вашата облека.Една Големина Одговара на Повеќето : Иако само една големина, Тоа може автоматски да се рашири и да го прилагодите според вашиот шеф големина, квалитетна термо материјал со одлична еластичност ќе се водат за да се вклопи во повеќето глава големини.Лесно се водат и стил за да одговара на вашите потреби.Beanie За Широк Прилики : ски beanie е погодна за двете секојдневен носат во секојдневниот живот и отворено спортски активности; Зима beanies се совршени за да одат скијање, сноубординг, создаваат, уметничко лизгање, патувања, семејни патувања, викенд портал, streetstrolling, риболов, кампување, училиште сезони, качување, возење, пешачење, cyclingand повеќе; Кога ќе одат за активности на отворено вашиот може да се носат оваа капа.Совршен Подарок : Фенси и Dope дизајн го прави овој зимски beanie припаѓа на младите и, секако, да бидат пречекани од страна на секој млад човек, особено оние тинејџери.Вратоврска боја стил капи привлече повеќе внимание и да се направи да се издвоите меѓу девојки во ладно време.Едно универзално популарен избор за подарок.Одличен подарок за пријатели, соученици.Идеален подарок родителите би можеле да се подготват за нивните деца.Совршен за роденден, празник, годишнина, и Божиќ подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат