• Новак
AQOKKA 4 Пакет Новороденче Болница Капа на Малиот Бебе Шапка Капа со Голем Лак Мека Симпатична Јазол Расадник Beanie

AQOKKA 4 Пакет Новороденче Болница Капа на Малиот Бебе Шапка Капа со Голем Лак Мека Симпатична Јазол Расадник

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : овие новороденче капи се направена од еластичен поврзана ткаенина, мека, удобно се вклопуваат, и ќе остане на!.Дизајн : украсена со лак и донел во мрачно обрасци да се создаде жива атмосфера, бебето капи ќе се истакнат cuteness на вашето бебе и веднаш се даваат допир на анимација.Полна боја расадник капи се одличен избор за минималистички.Ова бебе соба beanie го прави совршен новороденче однесете дома облека додаток.Неразвиената шапка со AQOKKA ќе обезбеди вашиот малку новороденче биде ѕвезда на расадник.Размисли за СИТЕ оние фотографии што ги преземат првите неколку дена во болница премногу ~ каже збогум на редовни болница капи и велат здраво на овие рачно изработени, наградуваниот, капи!.Поради овие расадник капи се носат од страна на бебињата, нема место да се направи шиење, и текстил е многу мека ткаенина за заштита на baby ' s head.Овие бебе девојка се поклонат капи може да биде само нежно се мијат со рака.Пакет : 3 Новороденче Болница Капи.Големина : 5.9" x 5.9", Лак : 3.5" x 3.9", Шефот на турнеја : 11.8" - 14.2".За бебе момче девојка 0-3 месец.За да се остави најдобар меморија за вашите бебиња и снимите најубавите моменти во нивниот живот, со AQOKKA новороденче болница капи.Обезбедување на екстремни careness, слатки бебе капи ќе биде вашиот најдобар избор.Плетени од Автентични Одделение Болница Памук, ткаенина бебе шапка белезници обезбеди одлични перформанси за топлина заштита, издржливост и отпорност на триење.Без Шиење и Залепени Лак се избегне потенцијална опасност за вашето новороденче е ранлива на кожата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат