• Новак
Мека Спиење Капа Лесна Работи Beanie Капа 3D Печатење Акварел Грозје Капче Стилски Chemo Капа за Унисекс

Мека Спиење Капа Лесна Работи Beanie Капа 3D Печатење Акварел Грозје Капче Стилски Chemo Капа за Унисекс

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Еластична затворање.Материјал : Цвет Уметност beanie капи се направени од 100% полиестер, меки, кожни-пријателски, дише, микро-еластична растеглив, лесни.Двоен слој дизајн ви држи топло, но не жешка, погоден за сите сезона.Еластична & Растеглив : На pullover капа има добра еластичност.Тоа може да се водат удобно да одговара на повеќето машки и женски грла без лизгање на главата.Удобно и пријатно носи.Дизајн : Beanie шапка користи напредна технологија на печатење, трајни, јасно и не бледнее, со различни стилови на моделот дизајн, кој може да направи да изгледате посебно во толпата.Повод : Одговара за повеќето прилики, како што е хип-хоп танц, референци, патува, секојдневниот живот и така натаму.Може да се носи како сон капа.Одличен за губење на косата, да го сокријат косата или да ја задржи главата од студ.Добри Дарови : Черепот ззп може да се задржи вашата глава топло, и тоа исто така може да ги покрие вашите уши.Тоа е одличен подарок за пријателите и семејството на родендени, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и други спомен празници, особено за време на посебни празници.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат