• Новак
Недела Попладне Уметник Серија Ладење Камионџии

Недела Попладне Уметник Серија Ладење Камионџии

DEN 720.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Ограничено издание на уметнички дела.Класичен возач на камион мрежа вентилација.Кул core wicking sweatband/underbrim.Се водат назад големината.Oeko-tex стандард 100 заверена sweatband/underbrim.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајнер и илустратор Јордан Ballard е инспириран од сложена сенки на имагинацијата.Неговиот уникатен стил се рефлектира во Сон Азил возач на камион, најновиот член на нашата уметник серија ладење камионџии.Со кул core wicking sweatband и underbrim, овој возач на камион ви држи удобно кога отворено авантури се загрее.Плетенка cording детали додава уметнички допир додека се водат назад големината обезбедува кориснички одговара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Момчиња и Девојки Сонцето шапка Цртан филм Диносаурус Деца Безбол капи Пролет и Лето Појавување на Бебето

МОДЕН ДИЗАЈН : стилски Paukar dot за дизајн го прави бебето многу симпатична.Печати на враќање превозот етик�

DEN 261.60