• Новак
e4Hats.com постара Сестра, Везени Младите Пена Мрежа Капа

e4Hats.com постара Сестра, Везени Младите Пена Мрежа Капа

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Најлон.Snap На затворање.Рака Мие Само.Изработени од 100% полиестер и 100% најлон.ЕДНА ГОЛЕМИНА одговара на повеќето за дете со прилагодливи snapback, фитинг до 7. Истиот материјал внатрешна hatband.Младински/Унисекс.Круна мерки 3 1/2 инчи длабоки.Текстот на постара Сестра е извезена на предниот дел на круната на ззп.Младите големина капа.Предниот панел се во пена, 4 врати панели се во мрежа.Законот е беспомошна и пред криви, иста боја во рамките на законот.Изградени пред круна.5 панели.Низок профил.Нашата постара сестра, везени капа е одлична за оние деца кои имаат помлади сестри и за сите други излет.Цела Сезона.8(W) X 11.5(L) X 4(Ж) инчи.Дебели, мек и лесен материјал.Достапни во различни бои и стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Момчиња Диносаурус Сонцето Заштитна Капа Деца Кофа Капа за Бебе Девојки Младата Плажа Шапка со Широк Обод

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Оваа сонцето шапка �

DEN 167.76