• Новак
Зимски Beanie Шапка Шамија екран осетлив на допир Ракавици Сет за Мажите и Жените, Beanie Ракавици Вратот Потоплите Сет со Топла Поврзана Руно Наредени

Зимски Beanie Шапка Шамија екран осетлив на допир Ракавици Сет за Мажите и Жените, Beanie Ракавици Вратот Потоплите

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрилна Шамија : должина 27cm/10.63", ширина 20cm/7.87";.Ракавици : вкупната должина 20cm/7.9", ширина 9cm/3.5", средниот прст должина 7cm/2.8";.Интимни топлина за зимски временски услови и кожата пријателски - Овие три-парче зима се носат сет е дизајниран со топла дебели ткаенини за да се задржи атмосфера во најстудените денови.Високо Чувствителните екран осетлив на допир Ракавици Кој се високо осетливи проводници материјал на палците, forefingers и средните прсти, може да се носат ракавици за да го допрете екранот на вашиот паметен телефон, таблета или други екран на допир уреди.Издржливи и разноврсна за отворено ентузијасти - Дебели и издржливи зима се носат направи многу активности посмешно и удобно.Унисекс Шамија : должина 27cm/10.63", ширина 20cm/7.87";Ракавици : вкупната должина 20cm/7.9", ширина 9cm/3.5", средниот прст должина 7cm/2.8";.Интимни топлина за зимски временски услови и кожата пријателски - Овие три-парче зима се носат сет е дизајниран со топла дебели ткаенини за да се задржи атмосфера во најстудените денови.Високо Чувствителните екран осетлив на допир Ракавици Кој се високо осетливи проводници материјал на палците, forefingers и средните прсти, може да се носат ракавици за да го допрете екранот на вашиот паметен телефон, таблета или други екран на допир уреди.Издржливи и разноврсна за отворено ентузијасти - Дебели и издржливи зима се носат направи многу активности посмешно и удобно.Унисекс & Една Големина Одговара на Сите : Ние ги користиме растеглив материјал, така што шапка и вратот потоплите можат да се прилагодат на различни главата форми и вратот големина, без разлика дали се мали главата или голема глава дури и кошарка главата.Класичен Стилски Плетени : Прецизни плетење мешано предиво мода beanie и шамија, создавајќи еден убав и модерен изглед дизајн, се совпаѓа со било гардероба како cardigans, шалови, leggings или други формални и неформални облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Парчиња Топло Плетени Бебе Шапка Буци Зимски Бебе Шапка Симпатична Лак Новороденче Beanie за Девојчиња Момчиња

Симпатична лак дизајн : ова новороденче beanie има едноставна и класичен стил, со цел со една симпатична ла�

DEN 359.76