• Новак
Ана-Kaci Женска Бејзбол Капа Сјајот Конска Опашка Шапка Висока Неуредна Пунџа Ponycap Возач На Камион Тато Шапка

Ана-Kaci Женска Бејзбол Капа Сјајот Конска Опашка Шапка Висока Неуредна Пунџа Ponycap Возач На Камион Тато

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моден бејзбол капа за вашиот најдобар избор.Фустан нагоре или надолу, се носат со фармерки или шорцеви, и во секое време!Бои : Црна, сина, каки, златна и сива!Лесен за користење : Едноставно се повлече за коса преку слот и да се прилагоди саканиот стил, дури и погоден за човекот бухти.Извезена претходно биле вклучени за venting и додадете breathability додека одење надвор.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener.Извезена претходно биле вклучени за venting и додадете breathability додека одење надвор.Оваа конска опашка шапка е добро за 4 сезона заштита.Конска опашка слот на грбот што ќе може лесно да се повлече на вашата коса и преку тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат