• Новак
S Ко. Beanie | Тен Опуштеност Beanie - Ацетат, Двојно-Игла Крои, Машина Перат

S Ко. Beanie | Тен Опуштеност Beanie - Ацетат, Двојно-Игла Крои, Машина Перат

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Машина За Миење. 100% Ацетат.Двоен-Игла Крои.Машина Перат.СА Компанија Beanie е совршени за сноубординг, snowmobiling, скијање, лов, мраз риболов, велосипедизам, трчање, пешачење, итн.SA Beanie обезбедува одлична топлина и изолација против елементи без да се загрозат стил.СА Ко.Beanie е одлична за отворено бидејќи тоа дава топлина и изолација против елементи.Оваа Beanie има нашата класичен стил и изведба за функција и стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат