• Новак
Американското Знаме возач на камион Шапка - Snapback Шапка, Безбол Капа за Мажи Жени - Дише Mesh Страна, Прилагодлив Fit - за Секојдневен Носат

Американското Знаме возач на камион Шапка - Snapback Шапка, Безбол Капа за Мажи Жени - Дише Mesh Страна, Прилагодлив

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сте во потрага за удобен и стилски капа која ги истакнува вашите Американски гордост, овој возач на камион капа нема да ги разочараме.На СИТ, ПРИЛАГОДЛИВ FIT - капа која одговара на премногу тесни може да се чувствуваат непријатно да се носат.Вашиот избор на капи, исто така може да се направи извештај, што ќе ви овозможи да се покаже вашата личност.Предвремени затворање.На капи предниот панел е направен од памук, додека неговата мрежа панели се направени од полиестер.ДОБРО ВЕНТИЛИРАНИ АМЕРИКА ШАПКА - Не фан на затворена капи кои го прават вашиот шеф влажни и испотени?Оваа Американското знаме шапка карактеристики мрежа на негова страна и назад панели за да се зголеми струење и вентилација.Може да смета на оваа шапка да остане во совршена форма за многу години без дизајн исчезнува или капа себе кинење или носење надвор.Предниот дел на овој САД шапка карактеристики на печатени затемнет Американското знаме дизајн.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.ЕПСКА ПОДАРОК - Знае некој што секогаш носи капа или капа?Направи некој пријател или близок насмевка и да им даде на овие Американското знаме додатоци како Божиќ, денот на Благодарноста, или роденден подароци!. 65% Памук, 35% Полиестер.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Тоа flaunts печатена имиџот на Американското знаме на предниот дел, поставени над солидна црна позадина за елегантен изглед.Ако сте во потрага за удобен и стилски капа која ги истакнува вашите Американски гордост, овој возач на камион капа нема да ги разочараме.ТРАЕН АМЕРИКАНСКИ ШАПКА - Ова Американското знаме капа прави одлична парче на капа да се носат секојдневно.Snap прилагодување функција на задната страна ви овозможува да се стегне или олабави одговара на шапка во секунди — нема потреба да се справи со сложени токи или брави.На страна и назад мрежа панели се обезбеди додаден за вентилација на главата, правење на оваа шапка одличен покривки да се носат на windy или топли денови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат