• Новак
ТОП HEADWEAR Големо трговија на Големо Прилагодливи Бејзбол Капа - 144 Парчиња

ТОП HEADWEAR Големо трговија на Големо Прилагодливи Бејзбол Капа - 144 Парчиња

DEN 694.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Бил : 3 инчи. 6 панел.Структурирани Преден Панел. 6 отвори претходно биле вклучени за кул, здив-способност циркулација.Не постојат flashy трикови на работа тука.Не претежно светла логоа или чудно оттргнува модели.Тоа е едноставно, солидна боја шапка со Прилагодливи Кука и Јамка затворање направени од полиестер влакна, сите по разумна цена.Но, понекогаш, тоа е сè што ви треба да се донесе што одредени облека заедно.Или можеби ќе имаме една навистина уникатна креација во предвид, а вие само треба цврста појдовна точка за да додадете копчиња, игли и закрпи.Или можеби сакате само добар, сигурен шапка.Прилагодливи кука и јамка (на рака) затворање.Може да се прилагоди на Големината : (54cm - 61cm). 100% Полиестер.За мажите и жените.Една големина одговара на СИТЕ.Одговараат со вашиот омилен спортски тим.Топ Headwear Брендирани Шапка.Кога потреба од многу висок квалитет празно headwear, заштедите пари со купување на големо со овој 144 парче најголемиот дел на објектот.Се чувствуваме удобно, трајни прилагодливи безбол капи на големопродажните цени, совршен за секоја компанија или група во потрага за afforable и доверливи големопродажните цени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат