• Новак
Roffatide Мажите Кожа Бејзбол Капа Прилагодливи Тока Тато Шапка Возење На Отворено Зима Топлина

Roffatide Мажите Кожа Бејзбол Капа Прилагодливи Тока Тато Шапка Возење На Отворено Зима Топлина

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Кожа.Увезени.Тока затворање.Материјал : Кожа.Големина : Една големина одговара на повеќето, со прилагодливи рака назад.Тоа е издржлива и бејзбол капа со висок квалитет и одлични крои.Windproof дизајн, супер топло во студена зима.Одлично за активности на отворено.Одлично се вклопуваат за мажи.Совршен подарок за себе или за вашите пријатели.Се чисти со памук брише или сува брише.Ако сакате другите стилови имаме повеќе шема опции, ве Молиме проверете во нашата Продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат