• Новак
Трендовски Облека Продавница Сива Американското Знаме Акрилик Зима Поврзана Черепот Краток Beanie

Трендовски Облека Продавница Сива Американското Знаме Акрилик Зима Поврзана Черепот Краток Beanie

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Обичен краток поврзана beanie шапка за сите зимски активности на отворено како што се аикидо, кампување, скијање, снег патувања и други.Beanie мерки околу 7 инчи, широк и 7,5 инчи длабоки.Дебели, мек и флексибилен материјал.Лесно растеглив, обезбедувајќи удобно се вклопуваат за повеќето главата видови.Една големина одговара на повеќето со флексибилност.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат