• Новак
Трговија на големо Бутик Monogrammed/Персоналните Децата Сина Бејзбол Капа

Трговија на големо Бутик Monogrammed/Персоналните Децата Сина Бејзбол Капа

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Мека Памучна.Прилагодлив со Метален Клип.Околу 17-20.5" Околу Главата.Лопез И Од Неодамна Покажа : Класичен Font/Бел Конец.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ве молиме порака мене преку порака систем се следните : 1. Иницијали или назив да биде monogrammed 2. Фонт за избор 3. Конец во боја ве Молиме имајте во предвид monograms се следат 1. Име почетна 2. Презиме почетна 3. Име почетна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат