• Новак
ЈАН & ЈУЛИ Бебе Дете Деца Есен Зима Beanie Шапка

ЈАН & ЈУЛИ Бебе Дете Деца Есен Зима Beanie Шапка

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Побарајте Јан & Јули белезници за да ги видите сите.【МЕКА РУНО ПОСТАВАТА】Овие бебе и деца зимски капи се наредени со мека cuddly Sherpa руно поставата одржување глави и ушите toasty топло. ⛄Топла капа со убаво покриеност за уши и целосна главата ⛄Soft & атмосфера со sherpa руно поставата ⛄ Подолго користење со врвен квалитет еластичен поврзана⛄ Остане безбедно во место со chinstraps (earflap стилови само, главната слика покажува шапка стил)со Седиште во фамозно убава и врнежливи Ванкувер, Twinklebelle Дизајн Inc дизајни и го прави "дожд или сјај" детска облека и под "Јан & Јули" бренд и опрема, под својот "Twinklebelle" бренд.Со седиште во Ванкувер, Канада, Twinklebelle Дизајн Ад снабдува "дожд или сјај" облека за да парична казна детскиот бутик продавници низ Канада и САД од 2008 година.Овие топли зимски beanies се направи совршен Божиќ подарок за целото семејство.Мека еластичен поврзана прави овие бебе зимски капи удобно за детето, новородените години и овозможува подолг носат.Контактирајте со нас ако примената деца зимска капа не одговара на нашите високи стандарди за квалитет. Овие симпатична супер меки и cuddly капи ќе го задржи вашето малку еден топло и пријатно на зиморничав дена.Симпатична дизајн ќе сигурни додадете забава и стил да било облека.7" Големина М : До 50cm/19.Нејзините производи се дизајнирани од страна на мајки кои ги разбираат одгледување на децата и на предизвиците на родителство.Големина S : До 45 см/17.Мора да haves за есен и зима. 【ГОЛЕМИНАТА】ве Молиме мерка на вашето дете главата и се однесуваат на нашиот големината на табелата за возраст препораки. 【ОСТАНУВА НА & УДОБНО】Шапка остане безбедно во место со chinstraps (earflap модели само).8" accommodates 53-58 cm главата circumferences.Поврзете се со нас на Facebook @janandjulclothing или Instagram @janandjul.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат