• Новак
Armycrew Lollipop Печ Младите Големина Flatbill Snapback Бејзбол Капа

Armycrew Lollipop Печ Младите Големина Flatbill Snapback Бејзбол Капа

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Памук.Предвремени затворање. 6 Панел, Висок профил, Структурирана Круна.Опремени со внатрешно hatband.Одговара на околу шапка големина 6 3/8 или 51cm.Наменет за деца.Прилагодливи Пластични Предвремени затворање овозможува удобно се вклопуваат.Една Големина Одговара На Повеќето Деца. 100% Памук.Lollipop Печ Младите Големина Flatbill Snapback Бејзбол Капа. 6 Панел, Висок профил, Структурирана Круна.Опремени со внатрешно hatband.Одговара на околу шапка големина 6 3/8 или 51cm.Наменет за деца.Прилагодливи Пластични Предвремени затворање овозможува удобно се вклопуваат.Една Големина Одговара На Повеќето Деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат