• Новак
Црн Дијамант Волна Возач На Камион Шапка

Црн Дијамант Волна Возач На Камион Шапка

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна.Црн Дијамант Опрема : Проектирање и конструирање на најдобрите светски маратон, скијање & планина опрема од 1957. Нашата несомнено класичен возач на камион шапка во toasty топло волна изградба, Волна возач на камион Шапка сега се одликува со прилагодливи дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат