• Новак
MyKrazyTees Зимски Капи за Мажите, 3 во 1 Trapper Шапка,со Уво Клапи Маска Потоплите Windproof руската Шапка

MyKrazyTees Зимски Капи за Мажите, 3 во 1 Trapper Шапка,со Уво Клапи Маска Потоплите Windproof руската Шапка

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Машина За Миење. [HAT ГОЛЕМИНА] : Една големина одговара на повеќето возрасни мажи и жени со шефот на обемот на 56-58 cm/22-22.8 инчи. [HAT МАТЕРИЈАЛ] : Fullthick термички вештачко крзно обвивка, со супер-топлина, 100% полиестер школка, и влага wicking карактеристики.Машина перат, да не се исуши. [HAT ЦЕЛ] : 3 начини за да го носат овој класичен catcher шапка пилот шапка, многу погодна за отворен скијање, мотоцикли, велосипеди, mountaineering, трчање, mountaineering, лов. [ФЛЕКСИБИЛНИ И ПРИЛАГОДЛИВИ] : Опремени со прилагодливи брадата рака, може да се вклопи вашето лице топло.На монтажни windproof млазницата маска може да се користи флексибилно кога е потребно. [ЗАДРЖИ ТОПЛО ЦЕЛО ВРЕМЕ] : целосен опсег три-во-едно функционално зимска шапка и earmuff заштитна маска сет, покривање на лицето, ушите, носот, устата и дури и веѓите.Ви обезбедува со супер топло и удобно чувство на ладно време.Една големина одговара на повеќето возрасни мажи и жени со шефот на обемот на 56-58 cm/22-22.8 inches100% полиестер школка Fullthick термички вештачко крзно обвивка, со супер warmth3 начини за да го носат овој Машина перат, не dry Equipped со прилагодливи брадата рака, може да се вклопи вашето лице warmly The монтажни windproof млазницата маска може да се користи флексибилно кога needed A полн опсег и три-во-едно функционално зимска шапка и earmuff заштитна маска сет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат