• Новак
ESTAMICO Новороденче Капи за Девојки 0-3 Месеци 2 Пакети Болница Beanie Шапка Бебе Бебе Девојка Headbands со Голема Лакови Расадник Капи

ESTAMICO Новороденче Капи за Девојки 0-3 Месеци 2 Пакети Болница Beanie Шапка Бебе Бебе Девојка Headbands со

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична затворање.Машина За Миење.Овие новороденче капи се намали од еластичен поврзана fabri, се вклопува удобно и да остане вклучено.Нашите новороденче капи се дизајнирани со еластична ткаенина, многу еластичен, достапна во само една големина, но ќе одговара на вашето бебе добро.Овие капи може да биде нежно, измиени со рака, не препорачуваме машина за миење.Голема подароци за роденден или друг важен настан.Тоа се разни бои да се избере и може да се користи на целата година.Вклучува 2 парчиња од бебе девојка се капи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ESTAMICO новороденче капи се плетење од автентични одделение болница памучна ткаенина да се осигура нејзината comforty, се вклопува удобно и да остане вклучено.И задржи вашето бебе глава на топло и заштитени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат