• Новак
HAKA Град возач на камион Капа за Мажи & Жени, Прилагодлив Бејзбол Капа, Мрежа Snapback, Здрав Отворено Црна Голф Шапка

HAKA Град возач на камион Капа за Мажи & Жени, Прилагодлив Бејзбол Капа, Мрежа Snapback, Здрав Отворено Црна

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

65% Полиестер, 35% Памук.Предвремени затворање.JAX ПЕЧ ШАПКА ДИЗАЈН : На JAX везени печ е пораби на капа за максимална издржливост, не топлина запечатени.Со прилагодливи мрежа snapback, една големина одговара на повеќето возрасни лица.Оваа унисекс шапка е увезуваат како празен, но заврши во САД со силен фокус врз квалитетот.ЗДРАВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ЏЕКСОНВИЛ ШАПКА : Ова е голем возач на камион шапка и може да се користи од страна на мажите и жените.Повеќенаменски, работи како голф шапка, безбол капа, водење шапка, пешачење шапка, риболов шапка, патка лов, ски капа или зимска шапка.Покажете ја вашата гордост за Џексонвил со овој прифатлива, висок квалитет snapback шапка.Возач на камион ШАПКА ВО КЛАСИЧНА ЦРНА : Ова е класична црна шапка дека никогаш нема да одат надвор на стил.Тоа е, исто така, совршена плажа капа или лето шапка, и ги штити од сонцето.Ќе го сакам, ако ви се допаѓа Св. Августин шапка, Орландо шапка, Tallahassee шапка, Pensacola шапка, Тампа шапка, Мајами шапка, Јужна Плажа шапка или Мајами Бич шапка.УДОБНО ДИЗАЈН : Овие Џексонвил мрежа назад капи имаат средината профил на возач на камион шапка дизајн кој е сличен на рамна бил шапка, но со малку криви сметка.Добра алтернатива на Флорида шапка, можете да претставуваат FL во овој кул шапка дека е модерна, но сепак малку гроздобер.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО : Удобно, класичен, и погодна за носење на отворено, ова е идеален подарок за семејството и пријателите.Ние сме сигурни дека ќе ви се допаѓа, но само во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка, врати, а ние ќе се обезбеди целосна наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат