• Новак
MG на Младите Пигмент Обоена Капа Изми

MG на Младите Пигмент Обоена Капа Изми

DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тока затворање.Рака Мие Само.Дозволете вашите деца имаат голема заштита, заедно со добар изглед за носење на нашиот Кралски Младите Пигмент Обоена Изми Капа.Направен од 100% памук, овој класичен деца капа е направен со мека и светлина материјал, па тоа е идеалната капа за било излети во било сезони за вашите момчиња и девојки.Круна на ззп дека мерките 3 инчи длабоки е unconstructed надвор од 6 панели и 6 отворите за вентилација се поставени на секој панел за вентилација.Пред криви сметка на мерките на ззп 3 инчи долго.Она што ја прави оваа капа повеќе уникатен е тоа што бил и круната на ззп функција две различни бои.Капа е завршена со прилагодливи bucke затворање, па лесно може да се прилагоди на големината на вашите деца главата и капа вклопува до headsize 6 7/8. Обидете се на нашиот други неверојатни бои во оваа младите пигмент обоена изми капа за да одговараат на вашите деца стилови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат