• Новак
Zando Beanie Шапка Зимски Капи за Жените Поврзана Шапка Женска Beanie Атмосфера Мека Зимска Шапка Slouchy Beanies за Жени

Zando Beanie Шапка Зимски Капи за Жените Поврзана Шапка Женска Beanie Атмосфера Мека Зимска Шапка Slouchy Beanies

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична затворање.Материјал : Унисекс плетени beanies се направени од високо квалитетна мека-откачи акрилни влакна.Ткаенината е мека, дише, и еластична.Додека ви даваат стилски облека, тоа исто така може да имаат добар топлина ефект.Една Големина за Повеќето Луѓе : Оригинална Големина - 34 cm(13.4 Инчен), Најмногу се Водат - 68 см(26.7 Инчен).Поради својата еластичен материјал, beanie капи дојде во една големина која може да се прилагоди на мажите и жените главата со удобност и атмосфера.Повод : Ова beanie шапка е погодна за многу прилики, како што е Хип-хоп стил, улична мода, облека, за појавување, качување, пешачење и други активности на отворено.И ние имаме различни бои и комбинации за вас да се избере.Добро костим додаток за да се задржи топло во ладно временските услови.Прекрасен Подарок : На плетени рибар beanie е најдобар подарок за пријателите, семејството, љубовници, деца.Погоден за разни фестивали, како што се Божиќ, ноќта на Вештерките, родендени, годишнини и така натаму.Се направени од 100% акрил влакна, овој череп beanie е добро extendible да се покријат главата и ушите удобно.Тоа ви држи топло во текот на целиот ден долга благодарение на својата голема топло задржување на имотот.Класичниот дизајн со carious бои никогаш не се застарени.Шапка служи на повеќе наврати.Оваа beanie ви држи топло во текот на целиот ден долг со дебели плетење.Симпатична и класичната, жените черепот капа обезбедува различни бои како црна, овес, вино и така натаму.Појавување на вашиот надворешен изглед лесно, буци зима beanie може да направи да изгледаат стилски веднаш.Сплетам beanie може да биде вашиот најдобар избор во секојдневно носење, особено во зима.Тоа им помага повторно ладно во зима спортски вклучувајќи скијање, уметничко лизгање, сноубординг и така натаму.Черепот beanie покажува вашата загриженост целосно како прекрасен подарок за вашите пријатели и семејството.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Парчиња Топло Плетени Бебе Шапка Буци Зимски Бебе Шапка Симпатична Лак Новороденче Beanie за Девојчиња Момчиња

Симпатична лак дизајн : ова новороденче beanie има едноставна и класичен стил, со цел со една симпатична ла�

DEN 359.76