• Новак
Фокс Дербито на Жените Секојдневно Beanie

Фокс Дербито на Жените Секојдневно Beanie

DEN 694.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие Само.Земја На Потекло : Кина.Пакет Димензии : 2.6 L X 18.8 W X 18.9 H (Сантиметри).Ткаенина Тип : 100% Полиестер.Пакет Тежина : 0.063 Килограми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат