• Новак
JANGANNSA Новородено Бебе во Болница Капа на Малиот Постави Главата Капа Прекрасна Уши Појас Beanie 0-6Months

JANGANNSA Новородено Бебе во Болница Капа на Малиот Постави Главата Капа Прекрасна Уши Појас Beanie 0-6Months

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Памук;Многу удобно на вашата прекрасна бебе главата.Рака Мие Само.Поради ограничувањата во фотографија и monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. *Со цел да се да имате среќен шопинг искуство, ние сме го направиле и ќе направи како што следува; 1.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ве молиме овозможи 0.7 инчен *Должина : 6.Нашиот бизнис филозофија е да се произведуваат зелени, здрава, удобно и модерен облека за бебиња.3 инчен *Рака Мие *Одговараат за Пролет, Лето *Прилагодливи во големина *Увезени *Нема кајгана *За нас, Ние се специјализираат во бебе облека производство за многу години и нашите производи се продаваат во повеќето земји во светот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Вие треба да се удвои проверете ја големината на маса, бидејќи разликата меѓу Азија големина и НИ големина.Сите наши бебе капаците се направени од softest еластична роденден; партија; пикник; Божиќ; ноќта на Вештерките итн.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.3 инчи *Ширина : 4.Ако имате било какви прашања кога се прима нашето бебе шапка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во прв пат.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Убава и симпатична стил. Производите што се продаваат се сите во нова состојба и заврши цврсти инспекција.Еластична затворање.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат