• Новак
adidas Оригинали Унисекс-Возрасни Trefoil Beanie-Постар Модел

adidas Оригинали Унисекс-Возрасни Trefoil Beanie-Постар Модел

DEN 755.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стандард одговара силуета.Класичен trefoil логото извезена во предниот дел. 2-5/8" рамна поврзана ткаенината.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Остане топол, изгледа кул во овој adidas оригинали beanie.мека рамен поврзана изградба карактеристики пати-до гребенот, па можете да го персонализирате вашиот изглед.храбар везени trefoil лого на предната страна овозможува да ви го претставуваме со гордост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат