• Новак
adidas Оригинали Унисекс-Возрасни Trefoil Beanie-Постар Модел

adidas Оригинали Унисекс-Возрасни Trefoil Beanie-Постар Модел

DEN 628.32

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Увезени.Стандард одговара силуета.Класичен trefoil логото извезена во предниот дел. 2-5/8" рамна поврзана ткаенината. 100% акрил.Остане топол, изгледа кул во овој adidas оригинали beanie.мека рамен поврзана изградба карактеристики пати-до гребенот, па можете да го персонализирате вашиот изглед.храбар везени trefoil лого на предната страна овозможува да ви го претставуваме со гордост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат