• Новак
Недела Попладне Девојки Децата Да Играат Шапка

Недела Попладне Девојки Децата Да Играат Шапка

DEN 455.04

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само. 2.5" - 4" долу наведнат гребенот со floatable пена core (гребенот должина зависи од големината).Целосна 5.5" вратот превез за заштита на задниот дел на вратот.UPF 50+ certified сонцето оценка (mesh отвори не номинална).Водоотпорен / дамка отпорни.Пакети со рамни или ролни во конус за патување.Деца' се Игра Шапка е најдобрата инвестиција што може да се направи во сонце заштитни носат за вашите деца или внуци.Децата сакаат да ги носи и родителите, бабите и дедовците сакаат да знаат своите малечки се останување безбедно сонцето заштитени за време на нивните критички детството години.Бестселерот деца' сонцето шапка нуди уникатна сонце заштитни карактеристики што го прави хит насекаде сонцето сјае.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат