• Новак
316048413 И 316048414 ОЕМ FRIGIDAIRE KENMORE БРЕНД КАПЕ ПАН SET - ГИ ВКЛУЧУВА (2) 6 ТАВИ И (2) 8 ТАВИ

316048413 И 316048414 ОЕМ FRIGIDAIRE KENMORE БРЕНД КАПЕ ПАН SET - ГИ ВКЛУЧУВА (2) 6 ТАВИ И (2) 8 ТАВИ

DEN 671.28

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 2 6 In И 2 8 In Тави.Опсег Капе Пан Комплет Се Користи За Да Се Фати Drippings И Храна Што Паѓа Кога Готвење На Рерната Елемент. 316048413 316048414 Спектар Капе Пан Комплет Е Направен Од Нерѓосувачки Челик Материјали. 316048413 Спектар Капе Пан Заменува 3013588, 3051020, 3051479, 3205286, 08002898, 08003243, 08004682, 08005370, 08010469,.Производот Е Добро Тестирани Од Страна На Производителот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Рефлектор Чаши Универзална Капе Пан Колекции Шпорет на Гас Режач Прстени Замена

Вклучува (2) 6" W10196406 и (2) 8" W10196405 хром тави 6" 7.5 мерки" 8" 9.4 мерки".Одговара на повеќето Џакузи и Maytag повеќето p

DEN 445.20