• Новак
KnitPro KP30861 | Челик Злато Совет Single Ended Капчиња Кука | .5mm

KnitPro KP30861 | Челик Злато Совет Single Ended Капчиња Кука | .5mm

DEN 112.32

Достапност
Достапно за нарачка

Стабилна совет.Ергономски зафат.Прави работа не-заморно.Достапни во други дебелини.Оваа единствена заврши челик капчиња кука е идеален за чипка на одлуки или за употреба со потенки cottons и предиво.Произведени од високо квалитетен челик за дополнителна сила и мека чувствуваат пластична рачка.Должина : 15cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат