• Новак
Целосно рачно изработени ружино дрво Џамбо Капчиња Куки, 15 Големини До 25ММ Дрвени Капчиња Куки за Плетење, Големина Врежани - Дрвени Предиво Сад Капчиња Додатоци (С?

Целосно рачно изработени ружино дрво Џамбо Капчиња Куки, 15 Големини До 25ММ Дрвени Капчиња Куки за Плетење,

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сакам смисла на постигнување јас се добие кога сум конечно заврши она што јас сум бил прави.ДА се СОЗДАДЕ УМЕТНОСТ – затоа што сакам да капчиња јас го користат како начин да се создаде уметност.Мазна Капчиња куки планирам без никаков напор и да се обезбеди чист проект за вашиот УМЕТНОСТ и да се избегне snagging/разделување предиво.Па, следниот пат кога ќе се превртував и се претвора во средината на ноќта, не се фрустрирани.ПОДОЛГО-МАЗНА КАПЧИЊА КУКИ Нашите ружино дрво Капчиња Куките се повеќе и ергономски совршен за да се обезбеди дополнителен простор кога моделот повици за повеќе циклуси.За ДА се РЕЛАКСИРАТЕ – кога јас сум малку се истакна и кога мојот ум е зуењето сметам дека повторувачки движења на капчиња смирува и релаксира мене.На овие денови сум го нашол дека ако јас капчиња нешто едноставно, тоа ми дава задоволство да се биде во можност да се постигне нешто и го прави мојата болест полесно да се живее.Тоа ме става во подобра рамка на умот.ЗАВРШИ КАПЧИЊА КУКА СЕТ Сет на 15 Големини До 25ММ 03.Покрај тоа, Дрвени Плетење Куките се во совршена форма за мазна и Финтата слободни Crocheting.Одредени видови на дрва, исто така, може да ви трае долго време, дури и генерации!.00 mm Yarn Сад - 7" Кол x 4" ЗДРАВО обидете се да капчиња секогаш кога можам и овој разговор ме доби размислување за тоа зошто сакам да капчиња.ЛЕСНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Секоја Капчиња Куките се означени со броеви во мм на рачка за лесно големина идентификација.00 mm Set на 1003.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат