• Новак
Chunful 3 Парчиња 5 Литри Кофа Пластични Капаци за Складирање Кофа Завртка Печат Капаци Течење Доказ Завртка Врвот се Поставува за Жито, Жито за Храна за Миленичиња Обл?

Chunful 3 Парчиња 5 Литри Кофа Пластични Капаци за Складирање Кофа Завртка Печат Капаци Течење Доказ Завртка

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Препорачливо е да користите пластични чекан да ја инсталирате прстен на кофа.Стандардна големина : ова пластични печат капак одговара за стандард 12 инчен кофи, убаво одговара на било какви 3.Функција : Практична изведба : капакот е лесно да се инсталира, само snap адаптер прстен и завртката на капакот насока на стрелките на часовникот, соодветни за чување на разни видови на работи, вклучувајќи храна за миленичиња материјали, градина материјали и др.5, 5, 6 или 7 литри кофа во 12 инчен дијаметар, и да стане убаво складирање сад, ве молиме потврдете го дијаметарот на вашиот кофа пред да нарачате.Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња лесно завртка врвот капаци, секој капак е опремена со 2 запечатување прстени, обезбедување убаво течење-доказ и штетници-доказ запечатување перформанси, доволни количини може да ги задоволи вашите различни употреба и замена.Спомнувањето на бренд имиња и сите поврзани со модели погоре е само за цели на демонстрирање на компатибилност.Лесен за инсталација : вие само треба да се држат адаптер прстен на кофа, препорачливо е да користите пластични чекан да ја инсталирате прстен на кофа, и спин капак насока на стрелките на часовникот за да го запечати, anticlockwise се вртат за да го отворите капакот; Го крена крстот канали на капаци се лесно да се претвори, може да се печат 5 литри кофи убаво и цврсто.Широк спектар на употреба : овие кофа печат капаци може да се примени на чување на житарки, овес, брашно, жито, шеќер, макарони, ориз, храна за миленичиња, мачка отпадоци, вода и повеќе, за да се направи храна остане свежа; Тие се исто така погодни за чување на боја, алатки и градина резерви.Сигурен материјал : овие практични кофа капаците се направени од квалитетен пластика, кои се не-токсични и имаат убав запечатување сопственост, тие се безбедни за човечки и домашни миленици, може да се користат со доверба.Карактеристики : Материјал : пластични Големина : одговара на стандард 12 инчен дијаметар кофи Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 3 x Кофа печат капаци Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат