• Новак
Гама Печат Капак - Бела Складирање Пластичен Сад Покрие - Храна Одделение Заптивка Херметички Капаци - Завртка Печат Повеќенаменски Опфаќа - Одговара 3.5 5 7 Литри Коф?

Гама Печат Капак - Бела Складирање Пластичен Сад Покрие - Храна Одделение Заптивка Херметички Капаци - Завртка

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

SECURE - Воздух тесни печат капак покрие дека прстен прилепува да стандард 5 литри и 3.5 - 7.0 литри кофи.Прстен пломби со течење доказ о-прстен заптивка кој безбедно се чува внатре.БЕЗБЕДНО - Чува свежа храна со BPA free рециклираат пластика (храна одделение).ДОЛГОТРАЈНИ - Ова печат капак е Висока Густина Полиетилен (HDPE), направени за да се биде здрав и да трае долго.ДИМЕНЗИЈА - 25 x 19 x 12 инчи.Ги конвертирате вашите 3.5, 4.25, 5.0, 6.0 и 7.0 литри кофи да запечатен спин-на и спин-оф капак!.Произведено ВО САД - Сите гама печат капаци производи се направени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат