• Новак
Голем Ѓубре Може да Wastebasket корпата за Ѓубре Голем Капацитет Отворено Ковано Железо корпата за Ѓубре со Ashtray Класичен Plaid Декоративни на Врата завртување на Модата Г?

Голем Ѓубре Може да Wastebasket корпата за Ѓубре Голем Капацитет Отворено Ковано Железо корпата за Ѓубре со

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

Отворено ѓубре лименки се користат, голем капацитет,Тоа е одлично за високо сообраќајни гранки, како што се трговски центри, супермаркети ,јавни бањи, resturants, канцеларии, училишта и повеќе од тоа!.Стилски и едноставна форма, модерен стил на дизајн, класичен plaid декоративни на врата завртување, шупливи рамка, ниско-клуч и убава, јасни текстура.Висок квалитет на челик, фина изработка, мазна полирање, проширување завртки, лесно да се инсталира.Млазницата е направен од 201 од не ' рѓосувачки челик, со beveled дизајн, лесно да се стави во ѓубре; лак работ да се спречи удари и повреди; шик база, стабилна и силна.Производ големина : висина 83* должина 40* ширина 40 (cm).Задоволство Гаранција : нашиот тим направи најдобра услуга, ако квалитет и Транспорт штета проблеми може да се избере замена или рефундирање на!Име на производ : Железо ѓубре can Product материјали : челик, 201 нерѓосувачки steel Product боја : black Applicable места : отворено, парк, канцеларија, хотел лоби, училиште, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Објекти други од производот отпад за отпадоци не се вклучени во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат