• Новак
Екс-Cell Кајзер Метро Колекција заострените рециклирање receptacle - РК-MTR-2SS

Екс-Cell Кајзер Метро Колекција заострените рециклирање receptacle - РК-MTR-2SS

DEN 1992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Трансфер decal комплет вклучува ознаки за : Ѓубре, за Хартија, Пластика и Лименки/Шишиња плус пластични squeegee за брза и лесна апликација.Features Two цврсти 18 литри капацитет две поток рециклирање единица, со пластични лагер, на лагер база на смола ги исполнува UL94 Запаливост Стандард.Цврсти 18 литри капацитет во секој лагер.АДА во Согласност и изградени на оган-безбедно челик.Метро Собирање за Рециклирање на кутиите на двата краја ги дополнуваат било dcor, традиционални или современата.Заврши Рециклирање Receptacle вклучува три лесно да се отстрани, меѓусебно челик блузи; beveled Ѓубре врвот, рамни врвови за Хартија и Лименки/Шишиња.Четири тешки нозе задржи единици малку се покачени за да се овозможи циркулација на воздухот и помогне на ограничување на мувла и mildew раст и грозен промена на бојата на подот површини од четка околу прстените.Чисти линии и квалитет на градежни спојување да се создаде Рециклирање Receptacle дека е како визуелно запрепастувачки како што е функционален.Сите врвни инсерти се заврши во отпечаток доказ, црна текстура EXL-Грбот Прав грб заврши.Екс-Cell Кајзер Метро Колекција заострените рециклирање receptacle - РК-MTR-2 SS.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат