• Новак
FDJ Оди Kart Спојки 3/4 Понесе 10 Заб со 40 Синџир Центрифугални Спојки 3/4 и Синџирот Сет за Предатор 212cc Мал Мотор Мини велосипед Косилки Забава Kart

FDJ Оди Kart Спојки 3/4 Понесе 10 Заб со 40 Синџир Центрифугални Спојки 3/4 и Синџирот Сет за Предатор 212cc

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔【ОПШТИ FITMENT】3/4" Центрифугални Спојки со 5 Метри 40 Синџир Комплет Одговара на Хонда GX160, GX200, GX 140, GX120, GC160, GC190, Харбор Товарни Greyhound 196cc, Харбор Товарни Предатор 212cc, за Бригс и Stratton Tecumseh мотори 2-6.5 HP со 3/4" окно. ✔【Исто ТАКА COMPATIABLE】Тешки Мини Велосипед Спојки 3 4 инчен 10 Заб Оди Количка Спојки со #40 Синџир Собранието е Одличен Избор за Врати karts и Мини Велосипеди, Особено за DIY Гаража Механичар. ✔【СИЛЕН И ИЗДРЖЛИВ】Направен од Висок Квалитет на Хром Позлата Железо Материјал, Кој е Лесен, Здрав, Издржливи, Носат-отпор, Брзо Топлина Дисипација, Посилни и Карактеристики Максимална Torsion. ✔【КОМПЛЕТЕН СЕТ】Пакетот Вклучува 1 x 3/4 10 Заби Спојки, 1 x 5 метри #40 Синџир, 2 x Синџирот на Поврзување Линкови, 1 x Спојки Гром и Комплет Миење.Ви заштедува да се Расправаме на се Има да се фатат Сите Правото Делови на Хардвер Вашата Локална Продавница. ✔【ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА и ЗАДОВОЛНИ ГАРАНЦИЈА 】Едноставно Месеци Спојката на Вратило Користење Гром и за миење на Крајот на Вратило, Лесно да се Работи за неколку Минути.Кавга-Бесплатно Вратите и Парите Назад, Продавница со Доверба!.Големина : 3/4" 10 T со #40 Синџир.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат