• Новак
Змија Печати Кожа Плик Спојки Чанта со Crossbody Синџир на Рака

Змија Печати Кожа Плик Спојки Чанта со Crossbody Синџир на Рака

DEN 742.80

Достапност
Достапно за нарачка

Faux-кожа,Кожа.Хематит Hareware Синџир Трим Плик Стил : Димензии - 10.5"L x 1"W x 7"H/ Опционални синџир на рака/ Faux-кожа материјал/ Хематит-тон хардвер/ Внатрешни работи - 1 поштенски џеб/ Затворање - размавта со магнетни snap/.Плик Стил : [МЕДИУМ] 10.9"L x 0.5"W x 6.5"H/ Опционални синџир на рака/ Faux-кожа/ Златни-тон хардвер/ Внатрешни работи - 1 поштенски џеб/ Затворање - размавта со магнетни snap/ [РЕДОВНИ] 11"L x 1"W x 7"H/Опционални синџир на рака/Faux-кожа/Златни-тон хардвер (Сребрен тон на хардвер за Мисловните бои)/Внатрешни работи - 1 поштенски џеб/Затворање - патент и размавта/ [ГОЛЕМИ] 12.5"L x 1.25"W X 8"H/ Опционални синџир на рака/ Faux-кожа/ Златни-тон/Внатрешни работи - 1 патент џеб/ Надворешноста - 1 пред прегради со 6 картичка слотови.Размавта Стил : Димензии - 11.25"L x 1"W x 6.75"H/ Опционални синџир на рака/ Faux-кожа материјал/ Златни-тон хардвер/ Внатрешни работи - 1 поштенски џеб/ Затворање - патент и размавта со магнетни snap/.Пати-во текот Стил со Tassel : Димензии - 12.5"L x 1"W X 7.25"H/ Опционални синџир рака вклучени/ Faux-кожа материјал/ Златни-тон хардвер/ Внатрешни работи - 1 патент џеб/ Надворешноста - 1 пред прегради со 2 лизга џебови под размавта Затворање - патент и магнетни snap.Блескав Плик Стил : Овој стил свети во темница!Совршен за клубска и партија!Димензии - 11.5"L x 1"W x 7.5"H/ Опционални синџир на рака/ Faux-кожа материјал/ Златни-тон хардвер/ Внатрешни работи - 1 поштенски џеб/ Затворање - размавта со магнетни snap/.Змија Печати Кожа Плик Спојки Чанта со Crossbody Синџир на Рака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат