• Новак
HQRP Моторни Заштита Филтер компатибилен со Karcher 6.414-631.0 одговара на ДС 5500, DS 5600, DS 6, DS 6.000, DS 5.800 Waterfilter правосмукалки

HQRP Моторни Заштита Филтер компатибилен со Karcher 6.414-631.0 одговара на ДС 5500, DS 5600, DS 6, DS 6.000,

DEN 190.80

Достапност
Достапно за нарачка

HQRP® Рамен Pleated Филтер Замена;.Компатибилен со Kärcher 6.414-631.0 Моторни Заштита Филтер;.Работи со Karcher ДС 5500, DS 5600, DS 5800, DS 6000 Vacuums;.Димензии : 7 1/2" L x 3 3/4" W x 1 1/4" H; Компатибилен со Оригинален филтер;.Перат и еднократно; 2 недели DOA замена гаранција!.HQRP Моторни Заштита Филтер компатибилен со Karcher 6.414-631.0; работи со Kärcher ДС 5500, DS 5600, DS 5.800, DS 6.000 правосмукалки.Перат и еднократно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат