• Новак
НИ Дуктус T28355-10 90 Сте Индустриски Прашина Собирање Лактот

НИ Дуктус T28355-10 90 Сте Индустриски Прашина Собирање Лактот

DEN 5494.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овие метали индустриски прашина собирање фитинзи се едноставно најдобар можете да го најдете - период!Добро направен и наменет за тешки употреба.Карактеристики : Големина : 10" дијаметар, 90 степени Едноставни за инсталација Нема повеќе завртки, навртки или селотејп Инсталирате чисти испис насекаде се Поврзува лесно со постојните дуктус работат поефикасно прашина pick-up Лесно да се add-on, или менувате Индустриски квалитет Направени во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат