• Новак
LEDdrop Алуминиумски Канал Систем со Бела Diffuser Опфаќа, на Крајот Капи, и Различни Пакет на Монтажа Клипови, за ПРЕДВОДЕНА од Flex/Хард Лента Светлосни Инсталации, Пакувањ

LEDdrop Алуминиумски Канал Систем со Бела Diffuser Опфаќа, на Крајот Капи, и Различни Пакет на Монтажа Клипови,

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

СПЕЦИФИКАЦИИ : Одговара на повеќето популарни LED лента типови (како што се 3528, 5050 & 5630 LED ленти).Бидејќи лепило поддршка на ЛЕР газа светлини само дозволи една инсталација пред да ја изгубите својата stickiness, домување нив во LEDdrop алуминиум канали веднаш ги прави пренослив.LEDdrop U-Облик Алуминиум Канали може да се примени за да површини (монтирани или, ако не е потребно, unmounted), и може да биде вграден, како и.Вклучува десет (10) на крајот капи, дваесет (20) монтажа клипови (и челик и јасно монтажа клипови), и дваесет (20) завртки (за монтажа).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат