• Новак
Hubbell-Raco 2055-15 Закачалка, Канал, 1-1/2-Инчен EMT / 1-1/4-Инчен Цврсти/МОС, Челик, со Гром, Големина 3

Hubbell-Raco 2055-15 Закачалка, Канал, 1-1/2-Инчен EMT / 1-1/4-Инчен Цврсти/МОС, Челик, со Гром, Големина 3

DEN 225.60

Достапност
Достапно за нарачка

Цинк електро позлатен за отпорност на корозија. #3 на.Трговија големина (1-1/4 in.).УЛ Наведени.c UL наведени-.RACO канал hanger се користи на мокра или сува локации.Својата поддршка работи на Цврсти/МОС или EMT канал од тавани или ѕидови.Опремени со орев и топ брзина на инсталација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат