• Новак
VIVOHOME Отворено 3-Режач Шпорет, Макс. 225,000 BTU/час, Тешки Три-Пропан Шпорет со Монтажни Нозе Стојат за Кампување Cookout

VIVOHOME Отворено 3-Режач Шпорет, Макс. 225,000 BTU/час, Тешки Три-Пропан Шпорет со Монтажни Нозе Стојат за

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМ ОТВОРЕН ГОТВЕЊЕ ДРУГАР - Со 3 моќни горилници за работа со, овој режач шпоретот прави камп готвење лесно и функционира добро за надвор, ако се готви валкана храна и не сакате мирис во вашиот дом, па откако ова ќе го направи длабоко пржење работи многу почисти надвор; Совршен за отворен готвење, кампување и партии.ОГРОМНА ТОПЛИНА ИЗЛЕЗ - пламен може да се прилагоди од страна на регулаторот или со контролирање на пропан тек со пропан резервоарот вентил за најдобар висок пламен и брзо максимална излезна топлина; 3 моќни горилници може излез max. 225,000 вкупно BTU/час, за 75,000 BTU секој со 20 PSI; ЛПГ е високо препорачуваме.ТРИ ПОЕДИНЕЧНИ РЕЖАЧ ПЕЧКИ - 3 горилници може да се управува самостојно и можете да ги контролирате пламен висина со екстремна прецизност за да се осигурате дека сте готвење во право стапка.РАЗНОВРСНА ШПОРЕТ НА СТЕНД - Со монтажни нозе, ова отворено шпоретот е компактен, преносни и лесно да се патува со; 4 нозе се супер здрав еднаш цврсто се обезбедени на шпоретот е тело; Тоа исто така може да се користи како countertop шпоретот без нозе.ТЕШКИ ГРАДЕЖНИ - Направен од еден здрав метална рамка, гас режач има леано железо врвот кој може да носи високи температури, retard rusting, и е доволно издржливи за долг животен век.Дали сте подготвени да одите кампување?Земете VIVOHOME е отворено шпорет со вас!Направени од леано железо, овој камп шпоретот е на тешки алатка која обезбедува долгорочна употреба.Компактен, преносни, лесен за складирање и патување со, режач прави камп готвење лесно!Изберете го ова масовно излез cookstove за вашите патувања!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат