• Новак
РК Мотор со Дополнителни Батерии Далечински Управувач 360° Врти Тркалата Трик Мотоцикли - Ротирачки Лебдат 2WD Висока Брзина на Автомобил Играчки со Јава Фигура - Под?

РК Мотор со Дополнителни Батерии Далечински Управувач 360° Врти Тркалата Трик Мотоцикли - Ротирачки Лебдат

DEN 1812.00

Достапност
Достапно за нарачка

Долго траење на Батеријата - На далечинскиот управувач мотор е опремен со 2 x 3.7 V 500 m Ah батерија батерии, може да се игра со околу 30 минути со 2 батерии, 2*1.5 АА батерии за испраќачот се вклучени.Леснотијата на Контрола - Лесно да се вози поради авто-балансирање технологија.Им овозможува на вашите деца да отсвират неверојатни наноси, 360' се врти, напред, назад, лево, десно со совршена контрола Клучни Карактеристики на Производот.Издржливост и Стабилност - точно тестирани нетоксични пластични материјали и компоненти.На трката-одделение гуми, шок-апсорбирање на суспензија, и висока прецизност волан Клучните Карактеристики на Производот. 2.4 GHz, Анти-Мешање Далечински Управувач - Со безжичен приемник, можете да контролирате повеќе автомобили во истата област, без мешање.Тоа можат да го контролираат 25m далечина.Ќе Љубов - детали и перформанси се исклучителни и тоа е добар избор за децата кои се сериозни во врска со Црс.Голема подароци и (ЗАБАВА!) за момчиња и девојчиња на возраст од 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12. Оваа Masefu најкул далечинскиот управувач мотор има две далечински контролирани тркала, кои им овозможуваат на децата да се лесно да се извлече надвор, неверојатни наноси, 360 врти, напред, назад, лево и десно.Детали и перформанси се исклучителни и неговиот добар избор за децата кои се сериозни во врска со Црс.Препорачана Возраст : 5+.Големина : 9.45 x 6.69 x 4.13 инчи.Боја : Портокал.Вклучува : РК Велосипед, далечински управувач, батерија, USB полнач.Оваа Masefu најкул далечинскиот управувач мотор има две далечински контролирани тркала, кои им овозможуваат на децата да се лесно да се извлече надвор, неверојатни наноси, 360 врти, напред, назад, лево и десно.Детали и перформанси се исклучителни и неговиот добар избор за децата кои се сериозни во врска со Црс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат