• Новак
Моторот Моторот ја воочи големината и Цреша Кревање Крик Берач Продавница Гаража Кран Лифт Црна 2 ТОН 4000 lb Капацитет - Куќата се Занимава

Моторот Моторот ја воочи големината и Цреша Кревање Крик Берач Продавница Гаража Кран Лифт Црна 2 ТОН 4000

DEN 12310.80

Достапност
Достапно за нарачка

360 Степени Ротирачки Тркала - Виткање - Тешки, Бавно Ослободување.Ниска 4 Дозвола Се Добива Под Повеќе Автомобили Без Да Се Бара Киднапирање На Возилото. 3-1/2 Casters И 4 Предни Тркала - Притисни Справи Со Гума Костец За Олеснување На Маневрирање. 4000 Lb Затворени Бум Капацитет - 1000 Lb Продолжен Бум Capacity4 Позиција Бум.Тоа доаѓа само со Куќата се Занимава уникатен Е-Книга.Ова Е Нашиот Кранови Ако Сте Во Потрага По Лесен За Чување Единица.Ова Ќе Ги Укине Речиси Секој Гас На Моторот И Некои Помали Дизел Мотори.Корисно За Движење На Тешки Делови Како Што Оски, Преноси И Трансфер На Предмети Околу Продавница.CE Потврдија Спакувани Во 3 Кутии Собранието Бараните Спецификации Тешки Мерач Структурни Челик 4 Прилагодливи Позиции : 0.5 Тон ,1 Ton ,од 1,5 Тон 2 Тон Димензии (Инсталиран) : 65"X38 1/2"X60"(Dxšxv) Max.Кревање Висина (Со Мин.Бум Продолжување) : 88 4/5" Макс.Кревање Висина (Max.Бум Продолжување) : 105" Бум Висина : 1450mm Да 2300mm База Големина (Продолжува-Затворена) : 460x850-1550x850mm Ram Капацитет : 8 Тон Бум се Протега Од 41 4/5" До 63" G. W : 160 КГ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат